شرح خبر
20-بهمن-1392 ساعت15:00:55

تریلر رسمی بازی مبارزان جنگل منتشر شد

تریلر رسمی بازی رایانه ای مبارزان جنگل (میرزا کوچک خان جنگلی) از جدید ترین تولیدات موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان منتشر شد. این بازی داستان جوانی گیلانی به نام عباس است که برای مقابله با نیروهای متجاوز، و مبارزه با ظلم های قذاق ها راهی جنگل های گیلان شده تا با گذراندن مراحل مختلف به گروه یاران میرزا کوچک خان بپیوندد.

تریلر رسمی بازی رایانه ای مبارزان جنگل (میرزا کوچک خان جنگلی) از جدید ترین تولیدات موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان منتشر شد. این بازی داستان جوانی گیلانی به نام عباس است که برای مقابله با نیروهای متجاوز، و مبارزه با ظلم های قذاق ها راهی جنگل های گیلان شده تا با گذراندن مراحل مختلف به گروه یاران میرزا کوچک خان بپیوندد و به اصطلاح جنگلی شود. بر همین اساس بازی مبارزان جنگل در وصف گوشه ای از رشادت ها و جوانمردی های شخص میرزا کوچک خان و یاران با وفا و دلیر ایشان است. این بازی در سبک اول شخص تیر اندازی، یا همان اف پی اس بوده که به طور همرزمی یا همان کو آپ یا تک رزمی صورت می گیرد. این بازی در 6 مرحله  ساخته شده و کیفیت بصری، محیط های کوهستانی و نما های باز در تمامی مراحل از ویژگی های برجسته ی  آن به شمار می رود.جهت مشاهده ی تریلر بازی به صفحه ی بازی قسمت فیلم رجوع کنید.
مشاهده ی ویدیو در شبکه ی اجتماعی تبیان
مشاهده ی ویدیو در آپارات
آیین رونمایی بازی مبارزان جنگل پیش تر در 17 ام آذر  92 در سالن خاتم الانبیاء (ص) رشت، واقع در استان گیلان  برگزار شده بود.


منبع: تبیان گیم