شرح خبر
14-آبان-1392 ساعت11:03:34

فروت کرفت بهترین بازی جشنواره دانشجوی باز ی ساز شد

بازی ایرانی "فروت کرفت" موفق به کسب مقام نخست در بخش «بازی‌های موبایل»ازجشنواره ی دانشجوی بازی‌ساز گردید. دراین جشنواره که دردانشگاه مازندران وتوسط انجمن علمی بازی‌های رایانه‌ای این دانشگاه برگزارگردید،ریاست بنیاد بازی‌های رایانه‌ای ومعاونت ارتباطات ریاست جمهوری به ایرادسخنرانی پرداختند.

بازی ایرانی "فروت کرفت" موفق به کسب مقام نخست در بخش «بازی‌های موبایل»ازجشنواره ی دانشجوی بازی‌ساز گردید. دراین جشنواره که دردانشگاه مازندران وتوسط انجمن علمی بازی‌های رایانه‌ای این دانشگاه برگزارگردید،ریاست بنیاد بازی‌های رایانه‌ای ومعاونت ارتباطات ریاست جمهوری به ایرادسخنرانی پرداختند.داستان بازی از این قرار است که کارت بازی فروت‌کرفت،یک بازی با انبوهی ازکارتها ومیوه های جنگجوست که به صورت بازی چندنفره وآنلاین میباشد . دراین بازی شما میتوانید باجمع کردن بیش از 200 کارت بازی،با رقبای خود درسراسرجهان مبارزه کنید و با دوستان خود به صورت قبیله ای متحد شوید.
این بازی عوامل بازی های استراتژیک آنلاین مانند TravianیاClash Of Clansرا باکارت ها ی بازی قدیمی ترکیب می کند.
هر بازیکن با جمع آوری تعداد زیادی کارت میوه مختلف، به جنگ با سایر افراد می رود و یا ماموریت های برنامه ار انجام می دهد و پس از انجام تعدادی ماموریت، سطح شما افزایش پیدا می کند و قادر خواهید بود کارت میوه های جدید با قدرت بیشتری تهیه کنید.
این بازی را می توانید پس از مراجعه به سایت اصلی فروت کرفت (http://fruitcraft.ir/) و دانلود رایگان بازی از بازارچه مربوطه، وارد بازی شوید و با انتخاب یک نام، پروفایل خود را تنظیم کنید. این بازی بصورت آنلاین و گروهی انجام می شود. شما می توانید با امتیازاتی که بصورت اولیه به شما داده می شود و امتیازاتی که بعدا در طی بازی کسب می کنید، ارتشی از کارت های بازی میوه که سطح، قدرت و زمان استراحت متفاوتی دارند، بسازید و به جنگ با سایر افراد بپردازید. با دوستان خود یا هر کس دیگری، اقدام به تشکیل قبیله کنید تا بتوانید با قدرت بیشتری به جنگ با رقبا بروید. این بازی به دو زبان فارسی و انگلیسی طراحی شده است که از طرفی کارکردن با آن برای کاربران ایرانی آسان شده است و از طرفی باعث می شود که بازی در سطح جهانی باشد و شما امکان آن را داشته باشید که با افراد مختلفی به رقابت بپردازید.
این بازی توسط گروه "آریا همراه" از دانشگاه صنعتی امیرکبیر به سرپرستی آقای سروش خدایی ساخته شده است.
تصاویری از این بازی:
منبع: تبیان گیم

16-آذر-1392 20:47:54

milad

خیلی خوبه