شرح خبر
27-اسفند-1391 ساعت15:29:42

تخفیف ویژه در جشنواره ی نوروزی بازی های همراه تبیان

موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان به مناسبت فرا رسیدن نوروز، قیمت بازی های اندرویدی خود را تا 50 درصد تخفیف می دهد. این بازی ها شامل "زیگول"، "مار تندرو"، "هیولا را بگیر"، "دانشمندان کوچک" و"وی گی" می باشد.

موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان به مناسبت فرا رسیدن نوروز، قیمت بازی های اندرویدی خود را تا 50 درصد تخفیف می دهد. این بازی ها شامل "زیگول"، "مار تندرو"، "هیولا را بگیر"، "دانشمندان کوچک" و"وی گی" می باشد.قیمت بازی های زیگول و هیولا را بگیر از 1500 به 1000 تومان، ویگی از 1000 به 500 تومان کاهش یافته است و بازی های مار تندرو و دانشمندان کوچک با 100 درصد تخفیف، به صورت رایگان قابل دریافت می باشند.
علاوه بر این تبیان بازی جدید و هیجان انگیز خود به نام "کله بشقابی ها" را که به تازگی کار ساخت آن به اتمام رسیده، هم زمان با این تخفیف ها با قیمت 1500 تومان، منتشر می کند. این تخفیف از امروز به تاریخ 27/12/91 تا آخر فروردین سال 92 پا بر جاست.
 بهره مندی از این تخفیف ویژه در جشنواره نوروزی تبیان، لذت بردن از تعطیلات خود با بازی های تبیان روی گوشی های همراه و تبلت خود در هر کجا و هر زمان برای تمام افراد خانواده را به ارمغان می آورد. کافیست نرم افزار کندو را روی گوشی ها یا تبلت خود نصب داشته باشید، با وارد کردن اسم بازی و چند کلیک ساده به خانواده ی بزرگ تبیان می پیوندید.
 برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ی دریافت بازی ها می توانید به صفحه ی بازی های تبیان گیم رفته و راهنمای آن را مطالعه کنید. 


منبع: تبیان گیم

23-تیر-1393 03:00:38

Chooi

Deep thought! Thanks for cotgbirunint.