افتخارات بازی های تبیان

نامزد بخش سینماتیک بازی و بهترین باز ی سال 92

نمایشگاه و جشنواره ی بازی های رایانه ای از سال 1390 راه اندازی شد. بازی زمین 2124 در سومین دوره ی آن (1392)به عنوان نامزد بهترین های بخش سینماتیک بازی و بازی سال انتخاب شد.

برگزیده جشنواره بین المللی خلیج فارس

بازی آنلاین دفاع خلیج فارس از تولیدات موسسه ی فرهنگی اطلاع رسانی تبیان در سومین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دکتر حسینی، استان دار هرمزگان جناب آقای ابراهیم عزیزی، مدیر عامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای دکتر بهروز مینایی و دیگر مسئولان به عنوان بازی برگزیده مورد تقدیر قرار گرفت .

لوح شایسته تقدیر از ششمین جشنواره رسانه های دیجیتال

هیئت داوران ششمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال بازی «مار تندرو» را در عنوان «بازی تلفن همراه»، بخش «بازی های رایانه ای و سرگرمی های دیجیتال»، «شایسته تقدیر» معرفی نمود و با اهدای لوحی از عوامل ساخت این بازی در موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان تقدیر به عمل آورد.

بازی مقاومت برگزیده جشنواره رسانه های دیجیتال

جشنواره ملی رسانه های دیجیتال از سال 1386 به منظور حمایت و تشویق علاقه مندان و فعالان حوزه فناوری هر ساله بر گزار می شود،بازی مقاومت در دومین دوره آن موفق به کسب مقام برگزیده جشنواره رسانه های دیجیتال شد.

کسب تندیس از بنیاد ملی بازی های رایانه ای

بنیاد ملی بازی های رایانه ای در سلسله نشست های بررسی بازی های ایرنی از بازی مقاومت با اهدای تندیس تقدیر کرد.

کسب رتبه ی برتر

جشنواره جایزه بزرگ مقاومت اسلامی از سال88 شروع به کار کرد بزرگداشت رو حیه مقاومت در جامعه اسلامی از مهمترین دلایل برگزاری این جشنواره است .بازی والفجر8 در نخستین دوره آن موفق به کسب رتبه برتر شد.

کسب مقام دوم بهترین بازی پایداری و بیداری

جشنواره ملی رسانه های دیجیتال از سال 1386 به منظور حمایت و تشویق علاقه مندان و فعالان حوزه فناوری هر ساله بر گزار می شود،بازی حماسه آلواتان در پنجمین دوره آن موفق به کسب عنوان دوم بهترین بازی پایداری و بیداری و تندیس سیمین آن شد.

دریافت تقدیر نامه بهترین بازینامه

جشنواره ملی رسانه های دیجیتال از سال 1386 به منظور حمایت و تشویق علاقه مندان و فعالان حوزه فناوری هر ساله بر گزار می شود بازی شکست حصر آبادان موفق به دریافت تقدیر نامه بهترین بازینامه در پنجمین جشنواره بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال شد.

نامزد دریافت 6 جایزه از نخستین جشنواره بازی‌های رایانه

نمایشگاه و جشنواره ی بازی های رایانه ای از سال 1390 راه اندازی شد نخستین جشنواره بازی های رایانه ای در برج میلاد تهران برگزار شدکه بازی کوهنورد در آن نامزد شش جایزه شد.
- نامزد بخش هنری جشنواره و تندیس بهترین کاراکتر بازی بزرگ
- نامزد تندیس بهترین گرافیک بازی بزرگ
- نامزد تندیس بهترین صدا و موسیقی بازی بزرگ
- نامزد بخش محتوایی شامل تندیس بهترین بازی بزرگ
- نامزد تندیس بهترین طراحی بازی بزرگ
- نامزد جایزه تندیس بهترین بازی در بخش اصلی

کسب رتبه سوم از نظر فنی

جشنواره ملی رسانه های دیجیتال از سال 1386 به منظور حمایت و تشویق علاقه مندان و فعالان حوزه فناوری هر ساله بر گزار می شود که بازی کوهنورد موفق به کسب رتبه سوم از نظر فنی در چهارمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال شد.

کسب مقام بهترین بازی سال

نمایشگاه و جشنواره ی بازی های رایانه ای از سال 1390 راه اندازی شد نخستین جشنواره بازی های رایانه ای در برج میلاد تهران برگزار شد و بازی کوهنورد در آن موفق به کسب عنوان بهترین بازی سال شد.

کسب رتبه سوم در دومین کنفرانس و جشنواره کودک الکترونیک

کنفرانس و جشنواره کودک الکترونیکی با هدف توسعه و بهینه سازی فناوری اطلاعات در دنیای کودکان و شعار "کودک الکترونیکی؛ اصلاح الگوی آموزش و پرورش" از سال87 هر ساله برگزار می شود.بازی مامور ویژه 2 در سال 88 موفق به کسب رتبه سوم در دومین کنفرانس و جشنواره کودک الکترونیکی شد.

کسب رتبه ی اول در بهترین طراحی پیام و سناریوی بازی

جشنواره ملی رسانه های دیجیتال از سال 1386 به منظور حمایت و تشویق علاقه مندان و فعالان حوزه فناوری هر ساله بر گزار می شود بازی نجات بندر موفق به کسب رتبه ی اول در بهترین طراحی پیام و سناریوی بازی در نخستین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال شد.

کسب رتبه سوم در عنوان بهترین بازی حرفه ای

جشنواره ملی رسانه های دیجیتال از سال 1386 به منظور حمایت و تشویق علاقه مندان و فعالان حوزه فناوری هر ساله بر گزار می شود بازی نجات بندر موفق به کسب رتبه سوم در عنوان بهترین بازی جدی (حرفه ای) در نخستین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال شد.

کسب عنوان اول در دومین جشنواره دستاوردهای رایانه ای (WSA)

(The world of summit award (WSA از سال 2003 در چارچوب اجلاس جهانی سازمان ملل توسط اتریش راه اندازی شد. جایزه اجلاس جهانی (WSA) یک فعالیت جهانی برای انتخاب و ترویج بهترین محتوای الکترونیکی و خلاق ترین برنامه های کاربردی است . ایران از سال 1385 به این سازمان پیوست که بازی نجات بندر موفق به کسب عنوان اول دردومین جشنواره دستاوردهای رایانه ای (WSA) در سال 86 شد.