بازی رایانه ای تبیان گیم - مبارزان جنگل

میرزا کوچک خانبازی مبارزان جنگل یک بازی اکشن اول شخص تیر اندازی است، در بازی مبارزان جنگل بازیکن نقش جوانی روستایی را ایفا خواهد کرد که پدرش توسط روس هایی که گیلان را اشغال کرده اند کشته شده است. در همین ایام فردی به نام میرزا کوچک با تعداد معدودی از آزادی خواهان گیلانی، برای بیرون راندن روس ها از شمال ایران و پایان دادن به ظلم و ستم آنها دست به قیام مسلحانه زده است. عباس نیز که مانند اغلب مردم گیلان دل پری از ظلم و ستم روس ها دارد، با خانواده اش وداع می کند و برای پیوستن به مبارزان راهی جنگل های گیلان می شود.در راه رسیدن به پایگاه مبارزان جنگل، عباس با عده ای قزاق برخورد می کند که جوانی را به اسارت گرفته اند پس از درگیری مسلحانه با قزاق ها عباس موفق می شود مرد جوان را از چنگ روس ها رها کند و پس از فرار از دست قزاق ها با هم به مخفیگاه مبارزان جنگل بروند و به میرزا کوچک و یارانش بپیوندند.از این پس عباس و دوستش میثم جنگلی می شوند در تمام نبرد ها دوشادوش میرزا کوچک و یارانش برای بیرون راندن اشغالگران از ایران می جنگند. 
فعال سازی
  • بازی های مشابه
  • امتیاز
خرید اینترنتی
تریلر رسمی بازی رایانه ای مبارزان جنگل (میرزا کوچک خان جنگلی) از جدید ترین تولیدات موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان منتشر شد. این بازی داستان جوانی گیلانی به نام عباس است که برای مقابله با نیروهای متجاوز، و مبارزه با ظلم های قذاق ها راهی جنگل های گیلان شده تا با گذراندن مراحل مختلف به گروه یاران میرزا کوچک خان بپیوندد.
یکشنبه شب بازی ‌رایانه‌ای «مبارزان جنگل» که درباره مبارزات میرزا کوچک خان جنگلی با قوای متجاوز روس در این خطه می‌باشد با حضور مینایی، مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در رشت رونمایی شد.
بازی ‌رایانه‌ای «مبارزان جنگل» که درباره مبارزات میرزا کوچک خان جنگلی با قوای متجاوز روس در این خطه می‌باشد با حضور استاندار رشت، مدیر عامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای و تنی چند از مسئولین برگزار شد.
بازی رایانه ای مبارزان جنگل که داستان گوشه ای از رشادت های میرزا کوچک خان جنگلی است یکشنبه 17 آذر 91 با حضور مسئولین استقبال مردم گیلان رونمایی شد. خبر رونمایی این بازی بازتاب گسترده ای داشت که در زیر می توانید برخی از لینک ها را مشاهده کنید.
در آستانه آیین رونمایی از بازی رایانه ای مبارزان جنگل، نشست خبری مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با رسانه های محلی، ۱۶آذر ۹۲ برگزارشد.